Дизайнери радять вибирати штори з невибагливим дизайном та більше акцентувати на якісних тканинах, адже сьогодні в тренді мінімалізм. Та іноді довгі штори потребують підхватів, шнурів (для механізму розсування штор), люверсів, кілець тощо. В таких випадках ми пропонуємо підбирати не просто функціональні, а й цікаво оздоблені аксесуари для текстилю. Вони полегшать експлуатацію штор і тюлів, а також урізноманітнять навіть найбільш строгий дизайн інтер’єру.

Види аксесуарів для штор

Аксесуари для штор – це важливі дрібниці, які є завершальними штрихами в декоруванні вікна. Одні типи аксесуарів можна назвати функціональними: сюди належать люверси, магніти для тюлів, прищіпки та тримачі для штор і фіранок. Проте наші дизайнери знають, як зробити навіть ці аксесуари стильними та сучасними. Тримачі для штор можуть бути як тканинними, так і металевими з різноманітними наконечниками у вигляді куль, кубів, квітів тощо. Так само магніти на штори можна вдало прикрасити декоративними квітами, листками, камінцями та іншими елементами.

Декоративні китиці, узори з бісеру, нашивки та ламбрекени повинні прикрасити текстиль та доповнити інтер’єр кімнати. Саме тут доречно експериментувати з текстурами, кольорами та стилями. Ламбрекени будуть доречними у спальні чи вітальні та додадуть вишуканості обраному текстилю. Дерев’яні вставки, декоративні китиці, оздоблення з мережива матимуть вдалий вигляд із французькими, австрійськими та класичними шторами. Якщо ви обрали для дому японські, римські штори чи штори-плісе, рекомендуємо звернути увагу на яскраві та незвичні принти – цього сезону в тренді рослинні, анімалістичні та геометричні орнаменти.

Якщо ви шукаєте стильні аксесуари для штор та тюлів, звертайтеся у студію текстильного дизайну “Арлекін”. Ми допоможемо вибрати правильні аксесуари, які виправлять недоліки приміщення та завершать композицію. Аби дізнатися вартість аксесуарів для штор та тюлів, звертайтеся за номером телефону, вказаним на сайті.

Задати запитання

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!
Способи навішування

Найбільший вибір штор у Львові.

Запропонуємо рішення, яке ідеально відповідатиме Вашим потребам!