Саме карнизи є одним з найважливіших елементів домашнього текстилю, адже від них залежить, наскільки зручними та естетичними будуть вибрані штори. Карниз повинен відповідати розміру віконного отвору та забезпечувати легкий рух штор. Окрім цього, карниз вже давно є невід’ємною частиною декору кімнати, тож до його вибору слід підходити з усією відповідальністю.

Як правильно вибрати карниз?

При виборі карниза, в першу чергу, потрібно визначитися з матеріалом – метал, пластик, деворо тощо. Дерев’яний карниз матиме гармонійний вигляд з інтер’єром кімнати, особливо з меблями та дверима. Водночас пластикові карнизи дозволяють експериментувати з кольорами, а металеві чудово підкреслюють мінімалістичний стиль.
Слід враховувати довжину та вагу штор – під важкими портьєрами пластикові карнизи прогинатимуться. В таких випадках ми рекомендуємо металеві або подвійні пластикові карнизи, які надійно фіксуватимуть штори та тюлі. Карнизи також можуть мати різні типи кріплень: до стіни, до стелі, до віконного отвору та рами, що дозволяє виправити недоліки приміщень. При виборі варто звернути уваги на висоту кімнати: якщо приміщення низьке, стельовий карниз візуально зробить його вищим. Надто вузьке вікно легко приховати за допомогою широкого карниза та довгих штор, які закриють частину віконного отвору. Тип карнизу залежатиме від штор, які ви обрали – для ролетів, римських, японських штор необхідні інші системи кріплення, аніж для класичних штор.
Ми пропонуємо великий вибір декору для карнизів, адже це теж невід’ємна складова оформлення вікон. Наконечники у вигляді куль, квітів, оздоблені діамантами та декоративними вставками – фантазії дизайнерів немає меж. Студія “Арлекін” працює з такими марками карнизів, як: Houles, Guzzi, Busche, Winart та інші.

Монтаж карнизів і навішування штор

Придбавши карниз, вам не потрібно хвилюватися за його встановлення – професійні майстри студії “Арлекін” на високому технічному рівні здійснять монтаж карнизів будь-якого типу. Ковані, профільні, електрокарнизи, японські та римські системи – наші фахівці впораються із завданням будь-якої складності. Після установки карниза, майстер проводить заключні роботи з текстильного оформлення ваших вікон: навішування (вивіска) штор та їх драпірування.
Якщо ви шукаєте карниз для штор та тюлів у місті Львів, запрошуємо в студію текстильного дизайну “Арлекін”. Аби дізнатися орієнтовну вартість виготовлення карнизів, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті.

Задати запитання

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!
Способи навішування

Найбільший вибір штор у Львові.

Запропонуємо рішення, яке ідеально відповідатиме Вашим потребам!