Сьогодні карнизи поєднують дві функції: стильного аксесуара та спеціальної конструкції для кріплення штор, тож важливо враховувати обидва компоненти при виборі. Дерев’яні та пластикові карнизи мають стильний вигляд, однак для масивних та багатошарових штор вони будуть не надто надійними. В таких випадках ми рекомендуємо звернути увагу на металеві карнизи, які будуть більш надійними та довговічними. Металеві карнизи легко очищаються та зберігають привабливий вигляд.

Види металевих карнизів

Металеві карнизи можуть мати різну кількість рядів (однорядні, дворядні чи трирядні), способи кріплення (стельові, настінні та кутові) та механізм відкривання/закривання штор. (струнні карнизи, з механічним керуванням тощо). Карнизи з металу матимуть ефектний вигляд в різних приміщеннях. Традиційно, саме метал використовують для виготовлення карнизів у стилях лофт і хай-тек. Ковані й литі металеві карнизи залишаються найпопулярнішими вже кілька років, адже вони надійно фіксують штори та демонструють відчуття стилю.

Часто наші клієнти уявляють металеві карнизи у вигляді сірої труби, без будь-якого оздоблення. Будь-які карнизи можна стильно оформити і металеві – не виняток. Ми рекомендуємо використати декоративні наконечники у вигляді квітів, тварин, геометричних елементів, куль із каміння тощо. Такі карнизи доповнюватимуть загальну композицію кімнати та будуть стильним оформленням для вікон у вашому домі.

Якщо ви шукаєте якісні та надійні металеві карнизи у місті Львів, звертайтеся в студію текстильного дизайну “Арлекін”. Ми пропонуємо такі марки карнизів, як: Houles, Guzzi, Busche, Winart. Наша компанія працює індивідуально з кожним клієнтом та пропонуємо найкраще рішення – ми порадимо, які карнизи із металу купити для конкретного приміщення. Додатково професійні майстри здійснять монтаж карнизів та навішування штор.  

Задати запитання

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!
Способи навішування

Найбільший вибір штор у Львові.

Запропонуємо рішення, яке ідеально відповідатиме Вашим потребам!