Переваги стельових карнизів

Стельові карнизи є сучасним та надзвичайно практичним рішенням в інтер’єрі приміщень. Вони не просто економлять простір у кімнаті, а й допомагають візуально виправити недоліки. Карниз на стелю візуально роблять приміщення вищим і від цього – просторішим. Саме тому при виборі карниза слід зважати на розміри кімнати. Одним із різновидів стельових карнизів є еркерні карнизи – гручні конструкції для підвішування штор. Вони можуть приймати напівкруглу форму, що буде особливо зручним для підвісних стель. Завдяки еркерним карнизам можна оздобити вікна будь-яких форм.

Карнизи мають важливу роль у інтер’єрі, тож повинні бути функціональними та естетичними водночас. Матеріалами для карнизів традиційно є пластик, метал та дерево. Оскільки карниз на стелю повинен бути міцним, аби тримати вагу штор та тюлів, рекомендуємо обирати між дерев’яними та металевими. Вони значно надійніші за пластикові та довше залишатимуться в ідеальному стані. Однак саме пластикові карнизи мають велику кольорову гаму, тож їх можна використовувати для коротких штор на нестандартні та мансардні вікна.

Карниз на стелю від студії “Арлекін”

Зовнішній вигляд карнизів повинен відповідати текстилю в кімнаті: зокрема, кольоровий пластик не вдасться поєднати з вишуканими ламбрекенами. Саме тому ми рекомендуємо купувати карниз, обравши спочатку тюлі та штори. Так ви будете мати завершену композицію та зможете вибрати декор для карнизу, якщо він буде доречним.
Декор для карнизів має підкреслювати загальний стиль оформлення: оберіть фігурний наконечник у вигляді кулі, квітів, тварин чи інших елементів, які пасуватимуть найбільше.

Якщо ви шукаєте надійні карнизи на стелю у місті Львів, звертайтеся в  студію текстильного дизайну “Арлекін”. Ми пропонуємо такі марки карнизів, як: Houles, Guzzi, Busche, Winart. Наша компанія працює індивідуально з кожним клієнтом та пропонує найкраще рішення – ми порадимо, які стельові карнизи купити для конкретного приміщення. Додатково професійні майстри здійснять монтаж карнизів та навішування штор.  

Задати запитання

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!
Способи навішування

Найбільший вибір штор у Львові.

Запропонуємо рішення, яке ідеально відповідатиме Вашим потребам!