Ми переконані, що карнизи повинні виконувати не лише практичну, а й декоративну функцію. Саме тому важливо знайти надійний та зручний карниз, який буде вдало доповнювати інтер’єр приміщення. Одним із таких є карниз “Square Line” від студії текстильного дизайну “Арлекін”, адже він поєднує в собі ці дві функції.

Карниз “Square Line” – це профільна металева конструкція, всередині якої пересуваються тримачі для штор. Ці карнизи виготовляються з металу і є надзвичайно стійкими. Металевий профіль не має додаткових кілець чи інших вставок по всій довжині, тож штори та тюлі легко рухатимуться при відкриванні.  Проста та надійна конструкція карнизів “Square Line” дозволяє монтувати кілька рядів для різних типів текстилю. Кріпиться карниз за допомогою кронштейнів до стіни – так ви зможете виправити недоліки приміщення (до прикладу, зробити кімнату візуально ширшою).

Традиційно усі карнизи “Square Line” мають високотехнологічне гальванічне покриття, що захищає його від іржавіння та надає вишуканого матового відтінку. Мінімалістичний дизайн підкреслить переваги інтер’єру в стилі хай-тек чи лофт та буде його стильним акцентом. Ми рекомендуємо вибирати цей карниз до об’ємного текстилю в різних кімнатах, офісах, громадських приміщеннях тощо.

Якщо ви шукаєте надійні карнизи “Square Line” у місті Львів, звертайтеся в студію текстильного дизайну “Арлекін”. Наша компанія працює індивідуально з кожним клієнтом та пропонує найкраще рішення – ми порадимо, який карниз “Square Line” краще купити для конкретного приміщення. Додатково професійні майстри здійснять монтаж карнизів та навішування штор.

Задати запитання

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!
Способи навішування

Найбільший вибір штор у Львові.

Запропонуємо рішення, яке ідеально відповідатиме Вашим потребам!