Великий вибір карнизів дозволяє експериментувати із пошиттям штор та способами навішування. Трубчасті карнизи є одним із найпопулярнішим, адже саме вони ідеально підходять для штор на люверсах. Сьогодні саме люверси найчастіше використовують для навішування різного виду штор. Перевага трубчастих карнизів у тому, що штори та тюлі на них легко розсуваються, не зачіпаючись між собою. Крім цього, вони можуть використовуватися як для коротких, так і довгих штор.

Карнизи часто допомагають відкоригувати недоліки приміщення – широкий трубчастий  карниз візуально збільшує простір кімнати, а стельовий робить її вищою. Матеріали для їх виготовлення можуть бути різні: метал, дерево, пластик. Кожен з них має свої переваги, тож слід обирати відповідно до стилю інтер’єру та величини штор. Трубчасті карнизи додатково можна оформлювати декоративними наконечниками у вигляді куль, квітів, листя, діамантів та інших вставок – все залежить від вашої фантазії та вподобань.

Вам не потрібно хвилюватися за встановлення карнизів у приміщенні – професійні майстри студії “Арлекін” здійснять монтаж карнизів та навішування штор. Якщо ви шукаєте якісні та надійні трубчасті карнизи у Львові, звертайтеся у студію текстильного дизайну “Арлекін”. Ми працюємо з такими марками карнизів, як: Houles, Guzzi, Busche, Winart та інші. Дізнатися вартість виробу можна за номером телефону, вказаним на сайті.

Задати запитання

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!
Способи навішування

Найбільший вибір штор у Львові.

Запропонуємо рішення, яке ідеально відповідатиме Вашим потребам!