Карнизи турецького бренду “WinarT” вже понад 30 років поєднують в собі якість та стиль, тому саме їх часто обирають дизайнери. Вони відрізняються від інших карнизів, в першу чергу, матеріалами: для виготовлення карнизів “WinarT” використовують латунь, метал, нікельовані та хромовані частинки. Це дозволяє їм бути міцними та довговічними, попри вагу текстилю та умови використання.

Іншою особливістю карнизів “WinarT” є їхній дизайн – кожен карниз має спеціальне срібне чи золоте покриття. Завдяки цьому “блискучі” карнизи швидко здобули популярність та не втрачають її до сьогодні. Турецькі карнизи мають кілька серій за різними стилями інтер’єру, що дозволяє їх використовувати у будь-якому приміщенні.[BR][BR]Карниз “WinarT” підкреслить вишуканість класичного чи античного інтер’єру, в яких часто використовують саме ці два кольори. Якщо ваше приміщення оформлене в стилі лофт чи хай-тек – не варто відмовлятися від карнизів “WinarT”, оскільки вони можуть стати вдалим акцентом в інтер’єрі. Важливо вміло підібрати відтінки та дизайн текстилю, аби декор вікна не був занадто пістрявим.

Якщо ви шукаєте карнизи “WinarT” у місті Львів, звертайтеся в студію текстильного дизайну “Арлекін”. Наша компанія працює індивідуально з кожним клієнтом та пропонує найкраще рішення – ми порадимо, який карниз бренду “WinarT” краще купити для конкретного приміщення. Додатково професійні майстри здійснять монтаж карнизів та навішування штор.

Задати запитання

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!
Способи навішування

Найбільший вибір штор у Львові.

Запропонуємо рішення, яке ідеально відповідатиме Вашим потребам!