Вирішальну роль в оформленні вікна відіграє карниз, до якого кріпляться штори й тюлі. Саме від нього залежить, наскільки привабливим та функціональним буде обраний текстиль. При виборі карнизу варто враховувати довжину та ширину штор, а також їхню вагу. Якщо ви віддали перевагу масивним класичним шторам, радимо звернути увагу на металеві карнизи, адже вони вирізняються своєю надійністю.

Карниз литий від студії “Арлекін”

Металеві карнизи – одні з найпопулярніших серед наших клієнтів завдяки своїй міцності та стильному дизайну, адже вони найкраще підходять до актуального сьогодні мінімалізму. Металеві карнизи можуть мати різну форму, спосіб виготовлення та механізм кріплення штор. Литий карниз часто використовують у різних стилях інтер’єру, адже він має вигляд суцільної конструкції із металу. Основна частина з’єднана з наконечником, який може мати різну форму: рослин, тварин, геометричних фігур тощо.

Такий карниз дуже зручний у використанні, адже штори можна легко відкривати та закривати за допомогою люверсів. Крім того, литий карниз створює ефект “нічого зайвого” і буде доречним як вдома, так і в громадських закладах. Металевий литий карниз може мати трубчасту чи прямокутну форму, а також будь-яку кількість рядів для штор і тюлів.

Якщо ви шукаєте надійні литі карнизи у місті Львів, звертайтеся в студію текстильного дизайну “Арлекін”. Ми пропонуємо такі марки карнизів, як: Houles, Guzzi, Busche, Winart. Наша компанія працює індивідуально з кожним клієнтом та пропонує найкраще рішення – ми порадимо, які литі карнизи купити для конкретного приміщення. Додатково професійні майстри здійснять монтаж карнизів та навішування штор.

Задати запитання

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!
Способи навішування

Найбільший вибір штор у Львові.

Запропонуємо рішення, яке ідеально відповідатиме Вашим потребам!