Інколи планування приміщення вимагає нестандартних рішень, зокрема щодо оформлення вікон. Для скошених чи маленьких трикутних вікон не підійдуть звичайні карнизи, тож ми пропонуємо міні-карнизи (“Кафе”) від студії “Арлекін”.

Міні-карнизи (“Кафе”) менш універсальні за звичайні, однак теж заслуговують уваги покупців. Вони найкраще підійдуть для вікон нестандартних розмірів та форм, а також для мансардних вікон. Важливою відмінністю міні-карнизів є спосіб установки: міні-карнизи кріпляться не до стіни, а до самого віконного отвору. Міні-карнизи мають маленьку вагу, тож їх легко можна вмонтувати в будь-якій частині вікна.  Для цього не потрібно свердлити віконну раму – достатньо зафіксувати його за допомогою спеціальних засувів.

Моделей таких карнизів є багато, тож ви можете підібрати найбільш доречний до інтер’єру вашого приміщення. Особливо актуальними міні-карнизи будуть для кімнат, де використовуються кафе-фіранки: вони закріплюються посередині віконного отвору. Дизайн у міні-карнизів мінімалістичний, тож пасуватиме до текстилю з різним дизайном. Зазвичай, вони мають трубчасту чи прямокутну форму, а штори та тюлі кріпляться за допомогою люверсів чи защіпок.

Якщо ви шукаєте якісні міні-карнизи (“Кафе”) у місті Львів, звертайтеся в студію текстильного дизайну “Арлекін”. Наша компанія працює індивідуально з кожним клієнтом та пропонує найкраще рішення – ми порадимо, який міні-карниз краще купити для конкретного приміщення. Додатково професійні майстри здійснять монтаж карнизів та навішування штор.

Задати запитання

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!
Способи навішування

Найбільший вибір штор у Львові.

Запропонуємо рішення, яке ідеально відповідатиме Вашим потребам!