Про компанію 6

Студія текстильного дизайну “Арлекін”

Студія текстильного дизайну “Арлекін”, один з найкращих салонів Львова, в якому Ви можете придбати гарні штори, гардини, карнизи, замовити пошиття штор та інший текстиль. Наша команда обєднює професіоналів свої справи, котрі люблять свою роботу.

Ми пропонуємо своїм покупцям як готові текстильні вироби, так і пошиття штор за індивідуальними ескізами. Ми виготовляємо вироби з текстилю для декорування інтер’єру житлових приміщень і офісів, ресторанів і кафе, готелів.
Наша компанія використовує високоякісні тканини для штор, які представлені у великій різноманітності кольорів і фактур. У нас Ви можете  замовити штори які будуть ефектно прикрашати  інтер”єр  протягом довгого часу.
Наші фахівці допоможуть правильно підібрати матеріали,забарвлення і фактури з урахуванням Ваших вимог  та  побажань. Наш салон запропонує  Вам ексклюзивний дизайн штор,який буде гармонійно поєднуватись  з  інтер”єром приміщення.

Посмотреть на карте

Этапи роботи

Про компанію 5

Заміри

Під час свого візиту, дизайнер зніме всі необхідні заміри. В першу чергу, його будуть цікавити висота стель і віконних прорізів, передбачувана довжина карнизів, а також ширина вікон і дверних прорізів. Тільки маючи на руках всі виміри, дизайнер зможе розробити індивідуальний  ескіз штор.

Головне завдання, яке прагне вирішити дизайнер штор – створити неповторний дизайн штор, який зробить Ваше приміщення затишним, стильним і комфортним.

Дизайн проект

Розробка дизайну штор залежить від особливостей інтер’єру та побажань клієнта.

Досвідчені майстри зі студії текстильного дизайну Арлекін створюють дизайн-проекти штор будь-якої складності та стилю, підбирають необхідні аксесуари для гармонійного оформлення Вашого приміщення.

Про компанію 4
Про компанію 3

Укладання договору

Коли дизайнер сумісно із замовником приходять до спільного знаменника, стверджують остаточно ескізи і кошторис, відбувається укладення договору між сторонами із зазначенням термінів виготовлення і авансування замовлення.

Одного разу скориставшись послугами нашого салону, Ви на власному досвіді переконаєтеся в усіх перевагах, які дарує співпрацю з уважними до запитів замовника і компетентними фахівцями.

Пошиття штор

До ваших послуг наш власний швейний цех. Розкрій і пошиття великих обсягів штор під замовлення проводиться виключно на базі власного швейного цеху. Власне виробництво дозволяє нашій компанії виконувати об’ємні замовлення в найкоротші терміни, гарантуючи при цьому високу якість пошиття. Кроєм і пошиттям штор займаються тільки висококласні майстри, які пройшли спеціальне навчання і з багаторічним досвідом роботи.

Студія текстильного дизайну Арлекін виконує професійне пошиття штор як для індивідуальних замовлень, так і для оформлення великих об’єктів. Ми використовуємо унікальну систему крою тканини для штор, яка скорочує витрату при виготовленні шторних композицій і в цілому знижує вартість всього комплекту штор.

Про компанію 2
Про компанію

Монтаж карнизів і навішування штор

Професійні майстри-установники студії Арлекін акуратно і на високому технічному рівні здійснять монтаж карнизів будь-якого типу: будь-то профільні карнизи, ковані, електрокарнізи, або ж японські і римські системи. Для нас не існує нездійсненних робіт!

Після установки карниза, майстер проводить заключні роботи по текстильному оформленню Ваших вікон:

  •  установка власників для штор;
  •  навішування (вивіска) штор;
  •  драпірування штор.

Ви можете задати питання або зробити попереднє замовлення. Заповніть, будь ласка, нижченаведену форму і відішліть її нам. Ми гарантуємо, що персональні дані, які ви нам повідомляєте, будуть використані виключно для цілей обробки ваших запитів.