Про компанію 6

Студія текстильного дизайну “Арлекін”

Студія текстильного дизайну “Арлекін” – один з найкращих салонів Львова, в якому ви можете замовити індивідуальне пошиття штор, тюлів та різного домашнього текстилю.
Ми пропонуємо своїм покупцям як готові текстильні вироби (подушки, постіль, чохли на стільці), так і пошиття штор за окремими ескізами.

Студія “Арлекін” виготовляє текстильні вироби для оформлення житлових приміщень і офісів, ресторанів і кафе, готелів. В роботі ми використовуємо лише високоякісні тканини (різних кольорів і фактур), які довго зберігатимуть привабливий вигляд та доповнюватимуть ваш інтер’єр.

Наша команда об’єднує професіоналів своєї справи: ми допоможемо правильно підібрати матеріали і колір виробу, врахувавши ваші особисті побажання.  Салон “Арлекін” запропонує вам ексклюзивний дизайн штор, який буде гармонійно поєднуватись з інтер’єром приміщення.

Подивитись на карті

Этапи роботи

Про компанію 5

Заміри

Під час свого візиту дизайнер зніме всі необхідні заміри для пошиття текстилю. В першу чергу, його будуть цікавити висота стель і віконних прорізів, передбачувана довжина карнизів, а також ширина вікон і дверних прорізів. Тільки після замірів дизайнер зможе розробити індивідуальний ескіз штор. Головне його завдання – створити неповторний дизайн штор, який зробить ваше приміщення затишним, стильним і комфортним.

Дизайн-проект

Розробка дизайну штор залежить від особливостей інтер’єру та побажань клієнта. Досвідчені майстри студії текстильного дизайну “Арлекін” створюють дизайн-проекти будь-якої складності та стилю, а також підбирають необхідні аксесуари для гармонійного оформлення приміщень.

Про компанію 4
Про компанію 3

Укладання договору

Укладання договору із замовником після затвердження остаточних ескізів і кошторису проекту. В угоді чітко зазначені терміни виготовлення текстилю та сума авансу до замовлення.

Скориставшись послугами нашого салону вперше, ви на власному досвіді переконаєтесь в перевагах співпраці із компетентними фахівцями.

Пошиття штор

Розкрій і пошиття великих обсягів штор під замовлення проводиться виключно на базі власного швейного цеху. Власне виробництво дозволяє нашій компанії виконувати об’ємні замовлення в найкоротші терміни, гарантуючи при цьому високу якість пошиття. Кроєм і пошиттям штор займаються тільки кваліфіковані майстри, які пройшли спеціальне навчання та мають багаторічний досвід роботи.

Студія текстильного дизайну “Арлекін” виконує професійне пошиття штор як за індивідуальними замовленнями, так і для оформлення великих об’єктів. Співпраця із нашим салоном буде не лише приємною, а й вигідною – ми використовуємо унікальну систему крою тканини для штор, яка скорочує витрати при виготовленні штор.

Про компанію 2
Про компанію

Монтаж карнизів і навішування штор

Професійні майстри-установники студії “Арлекін” здійснюють монтаж карнизів будь-якого типу: профільних карнизів, електрокарнизів, японських і римьских систем тощо.

Після установки карниза майстер проводить заключні роботи з текстильного оформлення вікон:

  • установку власників для штор;
  • навішування (вивіска) штор;
  • драпірування штор.

Поставити питання

Ви можете задати питання або зробити попереднє замовлення. Заповніть, будь ласка, нижченаведену форму і відішліть її нам. Ми гарантуємо, що персональні дані, які ви нам повідомляєте, будуть використані виключно для цілей обробки ваших запитів.