Атлас – вишуканий та ніжний матеріал, який додасть будь-якому приміщенню витонченості. Атласні штори має приємний перелив кольору і гладкість, тож часто цю тканину драпірують. Попри те, що атлас асоціюється у всіх з легкістю, штори з цього матеріалу є доволі щільними, тож м’яко розсіюватимуть світло по кімнаті й захищатимуть від прямих сонячних променів.

Як правильно підібрати атласні штори?

Штори з атласу мають велику кольорову гаму, тож ви зможете не просто обрати улюблений відтінок, а й за допомогою штор приховати недоліки в приміщенні. Світлі штори створять ефект просторого приміщення, а темні штори підкреслять деталі в інтер’єрі. Найчастіше атласні штори використовують в класичному стилі та стилі Прованс.

Атласні штори цікаво поєднуються із напівпрозорими тюлями, їх можна оздоблювати декоративними підхватами, ламбрекенами, драпірувати та створювати стильні композиції. Атлас – це той матеріал, який матиме дорогий вигляд як однотонна тканина, так і з різноманітними орнаментами.  Ми пропонуємо атласні штори з однотонним візерунком, з орнаментом іншого кольору, а також із різноманітними нашивками. Сьогодні в тренді рослинні та геометричні принти, тож сміливо вибирайте атласні штори з цими орнаментами.


Якщо ви шукаєте, де купити атласні штори у Львові – звертайтесь у студію текстильного дизайну “Арлекін”. Ми працюємо з індивідуальним пошивом для кожного клієнта. Ціна штор з атласу буде залежати від розміру виробу, складності виконання та матеріалів. Аби дізнатися орієнтовну вартість пошиття гардин, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті.

Задати запитання

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!
Способи навішування

Найбільший вибір штор у Львові.

Запропонуємо рішення, яке ідеально відповідатиме Вашим потребам!