Найважчим етапом у покупці штор є вибір дизайну, який би найкраще пасував до стилю кімнати та її призначення. Часто клієнтам важко вибрати серед різноманіття кольору, оздоблення і самих типів штор, яких сьогодні є чимало. В такому випадку наша команда досвідчених майстрів допоможе підібрати дизайн штор та тюлів, який максимально відповідатиме вашим вподобанням та буде доречним в конкретному приміщенні.

Етапи створення дизайну штор

Одним із найважливіших етапів у розробці дизайну штор на замовлення є заміри для майбутнього виробу. Ви можете здійснити їх самостійно або скористатись послугами нашого дизайнера, який під час візиту до вашого дому зробить їх самостійно. Для пошиття штор і тюлів необхідно виміряти розмір вікна (висота і ширина), також висоту стелі і орієнтовну довжину карнизів. Відповідно до розмір кімнати та призначення штор можна буде визначитись із типом штор.

Далі дизайнери студії Арлекін створюють дизайн-проекти штор та тюлів, підбираючи різні варіанти оздоблення та забарвлення виробів. Ми можемо запропонувати вам готове рішення або разом створити ексклюзивну модель. Попередні дизайн-проекти дозволяють клієнтам уявити, який вигляд матимуть готові гардини та впевнитись у своєму виборі. Ми пропонуємо штори та тюлів для спалень, дитячих кімнат, кабінетів, кухонь, мансардних вікон і виконуємо навіть найважчі замовлення.

Дизайн штор у Львові, ціни

Замовлення індивідуального пошиття штор в студії “Арлекін” має багато переваг, серед яких унікальний дизайн виробу та пошив якісного текстилю навіть для нестандартних вікон. Ми також можемо виконати замовлення згідно ваших ескізів.
Вартість дизайну та пошиття буде залежати від розміру вибору та складності виконання. Аби дізнатися точну ціну, зверніться за номером телефону, вказаним на нашому сайті. Створіть свій домашній затишок з допомогою студії текстильного дизайну “Арлекін”!

Задати запитання

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!
Способи навішування

Найбільший вибір штор у Львові.

Запропонуємо рішення, яке ідеально відповідатиме Вашим потребам!