Французькі штори – чудовий приклад того, як стиль і вишуканість залишаються в тренді вже багато років. Ці штори, перш за все, повинні виконувати естетичну функцію та створювати святкову атмосферу.

Французькі штори мають вигляд послідовних напівкруглих складок по всій довжині. Сьогодні дизайнери пропонують дизайн французьких гардин зі складками лише в нижній частині штори. Традиційно для такого текстилю використовується матеріал, який легко скручується: шовк, атлас тощо. Піднімати й опускати штори допомагає спеціальна система шнурувань, яка буде зручною у використанні.

В яких приміщеннях пасуватимуть французькі штори?

Французькі штори точно стануть прикрасою будь-якого приміщення, та найкраще обирати їх для спальні чи вітальні. Вони чудово доповнять інтер’єр у класичному чи античному стилі. Ці штори завжди мають елегантний вигляд, тож саме їх обирають для оздоблення вікон актових залів, готелів, ресторанів, театрів та інших приміщень.

Окрім цікавого дизайну, їх легко можна комбінувати з ламбрекенами, оздоблювати декоративними вставками та візерунками. Французькі штори можуть бути як завершальним елементом інтер’єру, так і яскравим акцентом у приміщенні. Важливо, аби колір штори та кольорова гама приміщення створювали цілісну композицію та доповнювали одна одну.

Якщо ви шукаєте якісні французькі штори у Львові, звертайтесь у студію текстильного дизайну “Арлекін” – ми створимо для вас ексклюзивний дизайн. Ціна французьких штор буде залежати від розміру виробу, складності виконання та матеріалів. Аби дізнатися орієнтовну вартість пошиття таких гардин, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті.

Задати запитання

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!
Способи навішування

Найбільший вибір штор у Львові.

Запропонуємо рішення, яке ідеально відповідатиме Вашим потребам!