Сучасний інтер’єр важко уявити без стильних штор, однак підібрати вдалі штори не так просто. Якщо кімнати оформлені в різних стилях, а ви хочете створити цілісну картину, зверніть увагу на італійські штори. Саме цей тип штор є одним із найбільш універсальних та вдало доповнює будь-який стиль інтер’єру.
Італійські штори мають вигляд двох полотен, які з’єднуються між собою за допомогою спеціальних швів, стрічок чи інших аксесуарів. Традиційно такі штори виконані у вигляді складок: горизонтальних чи вертикальних, круглої чи циліндричної форми. Перевагою таких штор є їхній дизайн, який дозволяє експериментувати з довжиною, матеріалом та оздобленням.

Чому варто обрати італійські штори від студії “Арлекін”?

Незвичність італійських штор ще й у тому, що у них є спеціальна система кріплення та розсування. Біля самого карнизу штори збираються підхватами чи гачками, якими й чіпляються до карниза. Однак розсуваються вони не як звичайні штори, а за допомогою декоративних шнурів чи рейкового механізму. Італійські штори не закривають вікна повністю, тож регулювати освітлення можна додатковими портьєрами.

Оздоблення до цих штор необхідно підбирати теж в італійському стилі. Важкі декоративні шнури, банти, рулони з тканини, пишні квіти чи кисті – воно буде максимально підкреслювати стиль та аристократичність італійських штор. Окремо також прикрашають підв’язки, які тримають штори в одному положенні. Для цього ми рекомендуємо вибрати яскраву стрічку чи декоративні квіти.  Матеріали для італійських штор повинні бути натуральними та легкими: льон, бавовна, шовк тощо. Завдяки різноманітності фактур, італійські штори можуть бути напівпрозорими як тюлі, або ж щільними й масивними.

Якщо ви шукаєте, де купити італійські штори у Львові – звертайтесь у студію текстильного дизайну “Арлекін”. Ми працюємо з індивідуальним пошивом для кожного клієнта. Ціна італійських штор буде залежати від розміру виробу, складності виконання та матеріалів. Аби дізнатися орієнтовну вартість пошиття гардин, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті.

Задати запитання

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!
Способи навішування

Найбільший вибір штор у Львові.

Запропонуємо рішення, яке ідеально відповідатиме Вашим потребам!