Штори плісе, рулонні штори, штори модерн — сьогодні існує великий вибір домашнього текстилю, тож вибрати один варіант досить складно. В такому випадку ми радимо звернути увагу на класичні штори, які залишаються найбільш популярними.
Перевагою класичних штор є їхня універсальність — такий текстиль ще довго не вийде з моди і дозволить експериментувати з різними стилями інтер’єру. Саме цей тип штор дизайнери радять обирати для спальні та вітальні, адже вони не лише доповнять інтер’єр кімнат, а й створять атмосферу домашнього затишку. Особливо доречними класичні штори будуть в робочому кабінеті, для якого найважливіші простота і функціональність.

Оздоблення класичних штор

Коли ми говоримо про класичний стиль, в уяві часто виникають строгі, неяскраві вироби. Однак класичні штори зовсім не обмежуються нюдовими відтінками чи простими лініями — вони також мають узори та додаткове оздоблення.

Найпоширенішими є геометричні та рослинні орнаменти, які пасуватимуть до всіх стилів. Ламбрекен чудово доповнить загальну композицію і надасть класичним гардинам більш елегантного вигляду. Додатково оздобити штори можна підхватами, металевими вставками та іншими декоративними елементами.

Ви можете обрати найрізноманітніші кольори — від ідеального білого до яскраво-зеленого. Окрім цього, ми пропонуємо багато фактур для  штор та фіранок: льон, атлас, шовк тощо. Класичні штори можуть також мати різні способи навішування:

  • на зав’язках
  • на петлях
  • на кулісці
  • на люверсах.

Шукаєте якісні класичні штори у Львові? Команда досвідчених майстрів студії “Арлекін” запропонує найкраще рішення, врахувавши ваші побажання. Аби дізнатися орієнтовну вартість дизайну та пошиття класичних штор, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті.

Задати запитання

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!
Способи навішування

Найбільший вибір штор у Львові.

Запропонуємо рішення, яке ідеально відповідатиме Вашим потребам!