Різноманітність дизайнерських рішень дозволяє експериментувати з декором приміщень і домашній текстиль – не виняток. Одним із таких сміливих варіантів є комбіновані штори, виконані в двох кольорах. Їх буде легше підібрати до інтер’єру кімнати, а поєднання двох тканин виглядатиме більш стильно.

Ці штори пасуватимуть для спальні, вітальні чи робочого кабінету, інтер’єр якого вимагає простоти та стилю. Чорно-білі штори створять більш робочу атмосферу в кабінеті, а поєднання теплих відтінків (коричневого з бежевим, наприклад) доречніше вибрати для вітальні. При виборі кольорів ми рекомендуємо пам’ятати важливе правило: аби не звужувати візуально віконний отвір, темніші відтінки повинні бути внизу штори або з обох боків. Контрастні відтінки зроблять текстиль головним акцентом в інтер’єрі приміщення. Наші дизайнери рекомендують купити комбіновані штори, якщо вам потрібно візуально змінити простір в кімнаті чи рівень освітлення.

Як обрати комбіновані штори

Найважливіше для комбінованих штор зна йти вдале поєднання фактур, адже вони не просто повинні гармоніювати разом, а й бути функціональними. Одна з фактур обов’язково повинна захищати кімнату від сонячних променів, особливо у спальні чи дитячій кімнаті. Також слід зважати на щільність тканин, текстуру та дотримуватись гармонійності кольорах. Комбіновані штори дозволяють створити акцент інтер’єру та додати різноманітності навіть строго оформленим приміщенням.

Якщо вас цікавлять двоколірні штори у Львові, звертайтесь у студію текстильного дизайну “Арлекін” – ми створимо для вас ексклюзивний дизайн та допоможемо у виборі вдалого текстилю. Ціна комбінованих штор буде залежати від розміру виробу, складності виконання та матеріалів. Аби дізнатися орієнтовну вартість пошиття таких гардин, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті.

Задати запитання

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!
Способи навішування

Найбільший вибір штор у Львові.

Запропонуємо рішення, яке ідеально відповідатиме Вашим потребам!