Різноманітні дизайнерські рішення здатні навіть мінімалістичний інтер ‘єр зробити стильним і довершеним. Ми пропонуємо відкинути стереотип, що короткі штори пасують лише для кухні чи дитячої, адже з правильним оформленням вони можуть стати яскравим акцентом. Перевагою коротких штор є їхня зручність у використанні, що й створило асоціацію “штор для кухні”. Універсальність цих штор та натуральні матеріали дозволяють експериментувати з кольорами, візерунками та декоративними вставками у вигляді бантів, фестонів чи підхвату.

Види коротких штор

Короткі штори можуть мати найрізноманітніший дизайн та оздоблення – прямий крій, у вигляді складок чи рулону тощо. Сьогодні  існує багато видів коротких штор:

  • Штори кафе
  • Рулонні штори
  • Японські
  • Римські
  • Штори плісе
  • Австрійські

Для кожного типу існує своя система розсування штор та форма – наші дизайнери допоможуть створити найкращий варіант для стилю вашого приміщення. Вам легко вдасться доповнити інтер’єр вітальні, їдальні чи робочого кабінету короткими шторами. Ми рекомендуємо вибирати ці штори для мансардних вікон та інших  вікон нестандартного розміру. Водночас вони матимуть доречний вигляд у кафе, офісних приміщеннях, готелях, закладах освіти тощо.

Якщо ви шукаєте короткі штори у Львові, звертайтесь у студію текстильного дизайну “Арлекін”. Ми працюємо з індивідуальним пошивом для кожного клієнта. Ціна коротких штор буде залежати від розміру виробу, складності виконання та матеріалів. Аби дізнатися орієнтовну вартість пошиття гардин, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті.

Задати запитання

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!
Способи навішування

Найбільший вибір штор у Львові.

Запропонуємо рішення, яке ідеально відповідатиме Вашим потребам!