Ми здавна звикли асоціювати ламбрекени з пишним (іноді занадто) стилем. Однак це оздоблення може виглядати вишукано і стильно, головне – правильно підібрати тканині та принт. Традиційно ламбрекени виконані з драпірованої тканини та розташовуються у верхній частині штори. Вони можуть мати різну довжину, форму та щільність – при виборі слід опиратися на довжину штор та їхній дизайн.

Якими бувають ламбрекени

Саме ламбрекен є найпопулярнішим способом оздобити мінімалістичні штори та додати інтер’єру елегантності. Ламбрекени бувають 3 видів:
– жорсткий ламбрекен (бандо)
– м’який ламбрекен (свага)
– комбінований варіант

Жорсткий ламбрекен можна виконати з різних типів тканин у вигляді прямої смуги, хвилеподібний, мереживної вставки тощо. М’який ламбрекен (або “свага”) має форму послідовних складок, що спадають – для нього використовуються тканини, які легко драпірувати.

Оскільки в тренді зараз мінімалізм, ми рекомендуємо вибирати ламбрекени в тон текстилю або стін, біля яких він розташований. Ламбрекен із подовженими кінцями допоможе візуально збільшити вікно та зробити кімнату просторішою. А для надто широких вікон краще вибрати ламбрекени з фігурним краєм.

Як замовити ламбрекен у місті Львів

Ламбрекенами оздоблюють різні типи штор, тож ви можете самостійно вибирати фактуру, колір та принт, який найбільше до вподоби – дизайнери студії “Арлекін” відтворять найсміливіші рішення.

Якщо ви шукаєте елегантні ламбрекени у Львові, звертайтесь у студію текстильного дизайну “Арлекін” – ми пропонуємо індивідуальний дизайн та пошив за вашими мірками. Ціна ламбрекенів буде залежати від розміру виробу, складності виконання, матеріалів. Аби дізнатися орієнтовну вартість пошиття виробу, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті.

Задати запитання

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!
Способи навішування

Найбільший вибір штор у Львові.

Запропонуємо рішення, яке ідеально відповідатиме Вашим потребам!