Домашній текстиль є одним із найважливіших елементів інтер’єру, який створює загальне враження у гостей. Важливо підібрати такі штори та тюлі, які пасуватимуть до стилю кімнати і залишатимуться актуальними ще довго.

Студія текстильного дизайну “Арлекін” пропонує пошиття штор найрізноманітніших розмірів та стилів. Ми виконуємо лише індивідуальний пошив гардин для кожного клієнта, які найкраще пасуватимуть до стилю приміщення. Перевагою індивідуального пошиття є можливість самостійно вибирати матеріал, колір та оздоблення штор, яке вам більш до вподоби. Наші дизайнери створюють ексклюзивні моделі для кожного замовника та виконують найскладніші завдання. Часто покупці зустрічаються з відсутністю штор на нестандартні вікна, тож пошив під конкретний розмір легко вирішить цю проблему.

Як замовити пошиття штор?

З кожним клієнтом ми працюємо індивідуально: якщо ви вагаєтесь у виборі, наш дизайнер порадить, які штори пасуватимуть краще в конкретній кімнаті. Для кухні краще підібрати штори з натуральних матеріалів, які не вбиратимуть запахи та не збиратимуть пил. Вітальня – кімната, в якій ми проводимо найбільше часу, зокрема й з гостями, тож сюди пасуватимуть легкі атласні штори світлих відтінків. У спальні ж варто подбати про захист від сонячних променів, тож сюди підійдуть щільніші штори.

Ми можемо запропонувати вам готове рішення або разом розробити дизайн, враховуючи особливості кімнати. Перш ніж здійснити замовлення, слід виміряти розмір вікна (особливо, якщо воно нестандартного розміру), висоту кімнати, вибрати товщину гардин. Для клієнтів, які економлять свій час і сили, ми пропонуємо послуги нашого дизайнера, який приїде на місце та самостійно здійснить всі заміри.

Пошиття штор у Львові, ціни

Ми використовуємо лише найякісніші тканини європейського виробника, тож можете бути певними: штори та тюлі від студїі “Арлекін” довго даруватимуть затишок у вашому домі.  Ціна текстилю буде залежати від розміру, обраного матеріалу та дизайну. Аби дізнатися орієнтовну вартість пошиття гардин, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті.

Задати запитання

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!
Способи навішування

Найбільший вибір штор у Львові.

Запропонуємо рішення, яке ідеально відповідатиме Вашим потребам!