Рулонні штори не є новинкою в дизайні інтер’єру, але останні кілька років стає все популярнішою моделлю. Переваги тканинних ролет полягають, в першу чергу, у їх функціональності – вони чудово захищають від прямих сонячних променів та м’яко розсіюють світло по кімнаті. Тканина при піднятті згортається у своєрідний рулон – звідси й назва штор. Кріплення для рулонних штор можуть встановлюватись на стіну, стелю або віконний отвір, тож такий тип штор можна використати у кімнаті з будь-якою висотою.

Де найбільше пасуватимуть рулонні штори?

Рулонні штори переважно мають простий лаконічний дизайн, саме тому пасуватимуть практично до будь-якого стилю приміщення. Оскільки вони добре захищають вікна, ролети доречно використати в спальні чи дитячій кімнаті. Так само вдалий вигляд ці штори матимуть у робочому кабінеті, вітальні і навіть на кухні – важливо правильно підібрати тканину. Окрім цього, такі штори ідеально впишуться у офісних приміщеннях, крамницях, готелях тощо. Мінімалістичний дизайн штор пасуватиме до загального оздоблення всіх кімнат.

Щільність матеріалу для рулонних штор залежатиме від типу кімнати: якщо вікна не виходять на сонячну сторону, потрібно обирати тонку й світлу тканину, аби приміщення не було занадто тьмяним. І – навпаки – щільна фактура необхідна в занадто світлих кімнатах. Оскільки ролети не прийнято прикрашати додатковим декором у вигляді ламбрекенів, декоративних шнурів, різних фактурних вставок, вибір тканини є особливо важливим. Однотонні чи з поєднання кольорів, з яскравим орнаментом чи легкими візерунками – дизайнери студії “Арлекін” готові виконати замовлення будь-якої складності.

Тканинні ролети у місті Львів

Якщо ви шукаєте тканинні ролети у Львові, звертайтесь у студію текстильного дизайну “Арлекін” – наші фахівці підготують для вас ексклюзивний дизайн. Ціна рулонних штор буде залежати від розміру виробу, складності виконання, матеріалів.
Ми працюємо лише з індивідуальним пошиттям під мірки замовника, адже це дає можливість врахувати усі особливості приміщень та вибрати найкращий варіант. Аби дізнатися орієнтовну вартість пошиття гардин, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті.

Задати запитання

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!
Способи навішування

Найбільший вибір штор у Львові.

Запропонуємо рішення, яке ідеально відповідатиме Вашим потребам!