Ми знаємо, як важливо підібрати якісний текстиль для дому, який буде актуальним не один сезон. Серед усіх видів штор і фіранок саме римські штори залишаються популярними ось уже багато років. Вони приваблюють функціональністю та зовнішнім виглядом.

Зазвичай, римські штори мають лаконічний дизайн та стриману кольорову гаму. Саме тому такі штори будуть доречними не лише вдома (на кухні, у вітальні тощо) , а й у офісних приміщеннях, магазинах, майстернях, кафе тощо.

Дизайн римських штор

Традиційні римські штори – це тканинні ролети (чи жалюзі), які піднімаються й опускаються за допомогою спеціального регулювального шнура. За формою та розміром римські штори повністю повторюють вікно, тим самим ідеально його захищають. Перевагою над звичайними жалюзі є великий вибір матеріалів для цих штор та цікавіший дизайн. Вони можуть кріпитись до віконної рами, стельових карнизів та ін.

Такі гардини чіпляли на вікна ще в Давньому Римі, адже вони чудово захищали від сонячного світла. Саме тому ми радимо такі штори підбирати для кімнат, вікна яких розташовані з сонячної сторони. Такі штори ідеально впишуться в будь-який стиль інтер’єру і дозволять експериментувати з яскравим декором.

Пошиття римських штор у студії “Арлекін”

Перевагою римських штор є можливість регулювання довжини в будь-який момент: за допомогою спеціального шнура ви можете піднімати й опускати штору на потрібний рівень. Оскільки за розміром ці штори повторюють вікно по периметру, індивідуальне пошиття буде найкращим рішенням. Вам не потрібно буде турбуватися про вікна нестандартних розмірів – наш дизайнер приїде і здійснить всі необхідні заміри самостійно. Вам залишиться вибрати тканину та дизайн майбутніх штор.

Для такого типу штор найкраще підбирати натуральні матеріали: вони легко будуть скручуватись та розкручуватись, не втрачаючи привабливого зовнішнього вигляду. Вони будуть доречними як на великих, так і на маленьких вікнах. Дизайн та оздоблення штор може бути різноманітним, тож ви легко можете підібрати штори відповідно до стилю приміщення.

Якщо ви шукаєте римські штори у місті Львів, звертайтесь у студію текстильного дизайну “Арлекін” – ми готові виконати навіть найскладніше замовлення. Ціна римських штор буде залежати від розміру виробу, матеріалу та дизайну. Аби дізнатися орієнтовну вартість пошиття гардин, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті.

Задати запитання

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!
Способи навішування

Найбільший вибір штор у Львові.

Запропонуємо рішення, яке ідеально відповідатиме Вашим потребам!