Штори “День-ніч” завжди викликають найбільшу цікавість у наших клієнтів завдяки своєму дизайну. Вони виконані з подвійної тканини, яка має спеціальні почергові затемнені й прозорі смуги. При піднятті та опускання штор, непрозорі та прозорі смуги накладаються одна на одну – так ви отримуєте доступ до світла/затемнення.

Якщо затемненні й прозорі частини лише частково перекривають одна одну, світло в кімнаті стає найкомфортнішим. Завдяки спеціальним кріпленням та функціональності шор, освітлення в кімнаті легко регулюється впродовж усього дня. Карнизи для таких штор можуть кріпитися до стіни, стелі чи віконного отвору.

Штори “День-ніч” в сучасному дизайні інтер’єру

Сьогодні в тренді мінімалістичні дизайни приміщень і штори “День-ніч” витримані саме в такому стилі. Ви можете самостійно вибрати матеріал, щільність та колір для майбутніх штор. Такі штори будуть доречними як у домашніх приміщеннях, так і в магазинах, готелях чи в офісі, де клієнти проводять значну частину дня.

Штори “День-ніч” є дуже універсальними в дизайні: у вітальні чи на кухні вони доповнять атмосферу домашнього затишку, а в робочому кабінеті підкреслять простоту і мінімалізм. На відміну від французьких чи австрійських штор, вони не стануть самостійним яскравим акцентом, однак при правильному оформленні продемонструють ваш смак та відчуття стилю.

Як замовити штори “День-ніч”

Якщо вас цікавить, де купити штори “День-ніч” у Львові, звертайтесь у студію текстильного дизайну “Арлекін” – ми пропонуємо індивідуальний дизайн та пошив за вашими мірками. Ціна штор буде залежати від розміру виробу, складності виконання, матеріалів. Ми виконуємо лише індивідуальний пошив під мірки клієнта, врахувавши всі побажання. Аби дізнатися орієнтовну вартість пошиття штор “День-ніч”, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті.

Задати запитання

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!
Способи навішування

Найбільший вибір штор у Львові.

Запропонуємо рішення, яке ідеально відповідатиме Вашим потребам!