Одним із найпопулярніших видів коротких штор є саме штори-кафе, адже вони виглядають гармонійно з будь-яким стилем приміщення та дуже практичні. Ці штори не просто короткі – вони закривають лише нижню частину вікна завдяки карнизу, який кріпить посередині віконного отвору. Так ви зможете сховатись від прямих сонячних променів, а кімната залишиться добре освітленою.

Штори-кафе часто використовують у громадських закладах – звідси і пішла назва цій моделі. Попри це, штори-кафе так само невимушено впишуться в інтер’єр кухні чи їдальні у вас вдома. Зазвичай для цих штор використовуються натуральні матеріали: льон, бавовна, ситець. Якісна фактура ще довго не тьмянітиме, а спосіб кріплення дозволяє легко їх розсувати та знімати.

Дизайн штор-кафе

Штори-кафе не прийнято прикрашати вишуканими ламбрекенами, декоративними шнурами, бісером та іншим оздобленням. Однак вдало вибраний колір та візерунок допоможе створити ваш ексклюзивний текстиль важливо, аби узори не були надто масивними. Ми рекомендуємо зупинити свій вибір на рослинних або – трендових в цьому сезоні – геометричних орнаментах. Вони додадуть атмосфері затишку та романтики, тож сміливо купуйте ці штори для свого дому.

Якщо ви шукаєте штори-кафе у Львові, звертайтесь у студію текстильного дизайну “Арлекін”. Ми працюємо з індивідуальним пошивом для кожного клієнта. Ціна штор-кафе буде залежати від розміру виробу, складності виконання та матеріалів. Аби дізнатися орієнтовну вартість пошиття гардин, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті.

Задати запитання

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!
Способи навішування

Найбільший вибір штор у Львові.

Запропонуємо рішення, яке ідеально відповідатиме Вашим потребам!