Текстиль для спальні має особливе значення, адже без стильних штор, тюлів, покривал неможливо створити завершений дизайн. Часто у спальнях використовуються класичні моделі гардин, однак це не означає, що слід відмовлятися від яскравого декору.

Основними критеріями у виборі штор для спальні є щільність та світлопроникність, адже вони повинні не лише доповнювати інтер’єр, а й робити відпочинок комфортним. Також за допомогою правильних штор можна легко приховати недоліки вікна чи кімнати. Студія текстильного дизайну “Арлекін” пропонує лише найякісніші вироби індивідуального пошиву, з урахуванням всіх ваших побажань.

Штори для спальні: класика чи сучасність

Штори, перш за все, повинні бути в одній кольоровій гамі з інтер’єром кімнати. Навіть якщо ви хочете зробити їх яскравим “вкрапленням”, колір текстилю має пасувати до кольору стін та меблів.

Класика буде актуальною завжди, тому мінімалістичні штори з ламбрекеном чи без нього залишатимуться в тренді ще довго. Їх можна оздобити фактурними вставками, декоративними шнурами чи підхватами, які зроблять модель більш елегантною.

Австрійські та французькі штори виглядають витонченіше та створюють атмосферу затишку, тож часто клієнти обирають саме ці штори для спальні. Вони, на відміну від класичних, мають багате оздоблення та не обмежуються пастельними відтінками. Ці штори завжди будуть створювати мрійливий настрій та справжній відпочинок кожного дня.

Штори у спальню від студії “Арлекін”

Який стиль інтер’єру ви б не обрали, ми завжди знайдемо вдале рішення для оформлення кімнати. Наші дизайнери допоможуть здійснити всі заміри, зекономивши ваш час та сили. Окрім створення ескізу, наші фахівці проконсультують, які штори пасуватимуть до вашої спальні.
Великий вибір текстилю від студії “Арлекін” дає можливість експериментувати з оформленням кімнати. Ми пропонуємо штори та тюлі різних стилів, кольорів та фактур. Ціна штор для спальні залежатиме від розміру вікна, висоти кімнати, складності дизайну і виконання виробу. Дізнатися орієнтовну вартість можна за номером, вказаним на сайті.

Задати запитання

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!
Способи навішування

Найбільший вибір штор у Львові.

Запропонуємо рішення, яке ідеально відповідатиме Вашим потребам!