Штори у стилі модерн будуть до вподоби тим, хто цінує комфорт та індивідуальність в інтер’єрі. Штори модерн зазвичай мають незвичайну форму, поєднання кольорів та аксесуарів. Асиметрія чи прямі лінії, яскраві принти чи однотонні штори пастельних відтінків – стиль модерн дозволяє експериментувати та створювати кожного разу щось нове.

Якими бувають штори модерн?

Попри всю “хаотичність” та експериментаторство стилю модерн, є кілька важливих правил при виборів дизайну. Фактура повинна бути натуральною – вибираємо серед льону, шовку, бавовни тощо. Для штор модерн характерні рослинні та анімалістичні принти, тож сміливо вибирайте моделі з тваринними візерунками. Кольорова гама цього стилю досить стримана: для нього характерні світлі, однак не надто яскраві відтінки. Жовтий, бежевий, зелений – найбільш поширені кольори для домашнього текстилю.

Найбільш характерною ознакою штор модерн є асиметрія, яку використовують дизайнери як головний акцент в інтер’єрі. Часто штори у стилі модерн виконані з допомогою багатошаровості – накладання кількох тканини одна на одну. Це допоможе урізноманітнити мінімалістичне оформлення кімнати. Штори у стилі модерн однозначно будуть найкращим рішенням для клієнтів, які полюбляють яскраве оздоблення. Саме цей текстиль матиме гармонійний вигляд із багатим декором у вигляді ламбрекенів, мережива, плісерування, бісеру тощо. Штори модерн вдало доповнять інтер’єр у будь-якій кімнаті вашого дому або в громадському приміщенні.

Якщо ви шукаєте, де купити штори модерн у Львові – звертайтесь у студію текстильного дизайну “Арлекін”. Ми працюємо з індивідуальним пошивом для кожного клієнта. Ціна штор у стилі модерн буде залежати від розміру виробу, складності виконання та матеріалів. Аби дізнатися орієнтовну вартість пошиття гардин, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті.

Задати запитання

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!
Способи навішування

Найбільший вибір штор у Львові.

Запропонуємо рішення, яке ідеально відповідатиме Вашим потребам!