В завершеному інтер’єрі приміщення важлива кожна деталь, саме тому текстиль, яким оформлено кімнату, має бути естетичним і функціональним. При виборі дизайну штор та тюлів особливу увагу потрібно звернути на спосіб навішування, адже від цього залежатиме зовнішній вигляд та зручність текстилю в побуті. Ми пропонуємо пошиття штор та тюлів чотирьох способів навішування:

  • на зав’язках
  • на петлях
  • на кулісці
  • на люверсах

Штори на люверсах

Перш за все, слід розуміти, що таке “люверс”. Люверс- це такий вид фурнітури, який використовується для кріплення гардин одразу до карниза. Вони мають вигляд кілець-вставок у верхній частині штори і, зазвичай, виготовлені з металу чи пластику. Колір фурнітури можна в тон до штор або ж навпаки – зробити їх яскравими і помітними. Штори на люверсах будуть оригінальним рішенням в будь-якій кімнаті, адже люверси не лише легко кріпляться до карниза, а й можуть урізноманітнити дизайн навіть класичних моделей. Останнім часом штори на люверсах витіснили звичайні гардини на гачках і прищепках, тож ви можете сміливо купувати штори на люверсах для кухні, спальні чи вітальні. Карниз для таких штор найкраще вибирати з пластику, металу чи дерева – він повинен бути у вигляді труби, аби штори та тюлі легко можна було відкривати. Аби зробити вигляд вікна цікавішим та елегантним, ми рекомендуємо вибрати карнизи з наконечником у вигляді кулі, квітів чи навіть оздоблених діамантами.

Якщо ви шукаєте штори на люверсах у місті Львів, звертайтеся в студію “Арлекін”. Наші дизайнери здійснять всі заміри та допоможуть вибрати найкращий тип штор для ваших вікон. Аби дізнатися орієнтовну вартість пошиття штор на люверсах, зверніться за номером, вказаним на сайті.

Задати запитання

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!
Способи навішування

Найбільший вибір штор у Львові.

Запропонуємо рішення, яке ідеально відповідатиме Вашим потребам!