На мансардні вікна штори вибрати найважче, адже зазвичай вони нестандартної форми та розміру. Для таких вікон найкращим рішенням буде індивідуальний пошив, адже лише тоді можна врахувати всі особливості. Штори для мансардних вікон відрізняються від звичайних величиною, матеріалом та кріпленням.

Які штори вибрати для мансардних вікон?

1. Одним із найзручніших варіантів для мансардних вікон є штори плісе, адже вони легко фіксуються в будь-якому положенні, захищають від прямих сонячних променів та дозволяють регулювати освітлення в кімнаті. Гофровані штори дозволяють відкривати весь віконний отвір чи дві третіх – так ви можете розмістити їх вгорі, внизу чи посередині вікна. Штори плісе кріпляться до стелі, стіни, рами чи вінного отвору і вписуються в будь-який інтер’єр.

2. Рулонні штори (ролети) стануть ще одним вдалим вибором у вашому домі, адже пасуватимуть і до мансардних, і до звичайних вікон. Вони дозволять створити цілісну композицію з однакового текстилю на всіх вікнах. Крім того, для рулонних штор використовуються лише натуральні тканини, тож вони будуть стійкими до вбирання пилу та вигорання на сонці.

3. Якщо стеля в будинку скошена і приміщенню бракує світла, радимо вибирати легкі світлі тюлі для мансардних вікон. Вони не будуть займати зайвого простору, тож кімната здаватиметься світлішою і більшою. Якщо ви сумніваєтесь через прозору тканину, наші дизайнери підберуть цікаве оздоблення для тюлів та вставки з інших фактур.

Як замовити штори на дахові вікна?

При покупці штор та тюлів для мансардних вікон важливо враховувати розміщення вікна, рівень освітлення в кімнаті, її висоту та величину віконного отвору. Наші дизайнери приїдуть до вас та здійснять всі необхідні заміри самостійно, аби гарантувати найкращий результат.

Якщо вас цікавлять штори для мансардних у Львові, звертайтесь у студію текстильного дизайну “Арлекін” – ми створимо для вас ексклюзивний дизайн та допоможемо у виборі вдалого текстилю. Ціна штор на мансардні вікна буде залежати від розміру виробу, складності виконання та матеріалів. Аби дізнатися орієнтовну вартість пошиття гардин, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті.

Задати запитання

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!
Способи навішування

Найбільший вибір штор у Львові.

Запропонуємо рішення, яке ідеально відповідатиме Вашим потребам!