Дизайни інтер’єру щоразу вражають нас новими ідеями і навіть недоліки кімнати можна перетворити у переваги. Так, до прикладу, з нестандартними вікнами – правильно підібраний текстиль стане особливістю вашого приміщення. Часто мансардні приміщення оформлені саме такими вікнами: трикутними, круглими, трапеціями, скошеним тощо.
Готові вироби підібрати важко, оскільки потрібно враховувати розміри віконного отвору, форму, висоту кімнати та особливості освітлення. Тому студія текстильного дизайн “Арлекін” пропонує індивідуальний пошив штор та тюлів за мірками клієнтів.

Штори на скошені вікна

Одним із найпоширеніших видів нестандартних вікон є скошені, для яких чи не найскладніше обрати текстиль. Вдалим вибором будуть римські штори або тканинні ролети, закріплені на спеціальному карнизі. Ці штори, на відміну від французьких, не потребують громіздких карнизів, і можуть повторювати повністю форму вікна. Якщо ж вікно має форму трапеції, доречно буде вибрати класичні довгі штори, закріпивши за допомогою двох карнизів.

Штори на маленькі вікна

Особливий підхід потрібен для оформлення маленьких вікон – саме тут розмір віконного отвору відіграє найважливішу роль. Їх не варто перевантажувати текстилем, адже це візуально зменшить вікно ще більше. Цікавий вигляд матиме вікно, оздоблене лише легким тюлем або японськими шторами, виконаних відповідно до розміру вікна.

Штори на трикутні вікна

Для трикутних вікон слід бір штор залежить від карнизу, адже закріпити горизонтально його буде складно. Саме тому тканинні ролети або вікна “День-ніч” найкраще підійдуть для трикутних вікон завдяки легкій та функціональній конструкції. Окрім того, воно піднімаються догори за допомогою спеціального шнура – це особлива перевага для вікон, які розташовані дуже високо.

Якщо вас цікавлять штори та тюлі на нестандартні вікна у Львові – звертайтеся в студію “Арлекін”. Наші дизайнери здійснять всі заміри та допоможуть вибрати найкращий тип штор для ваших вікон. Аби дізнатися орієнтовну вартість пошиття штор для нестандартних вікон, зверніться за номером, вказаним на сайті.

Задати запитання

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!
Способи навішування

Найбільший вибір штор у Львові.

Запропонуємо рішення, яке ідеально відповідатиме Вашим потребам!