Штори плісе є стильною альтернативою для звичайних жалюзі – вони виконані з поліестерової тканини. Завдяки легкості складок тканини та зручності у використанні штори плісе можуть оздобити вікно будь-якої величини та форми: маленьке, стандартне, кругле, скошене тощо. Штори плісе ефективні для захисту від сонця, адже затемнюють значну частину вікна.

Завдяки різноманітності кольорів, оздоблень, фактур строгі гофровані штори легко перетворюються на цікаве доповнення інтер’єру. Штори плісе можуть мати різні розміри і кріпитися до віконного отвору, стелі чи стіни. Їх також можна комбінувати з іншими текстильними виробами, аби надати приміщенню вишуканості та стилю.

В яку кімнату варто обирати штори плісе?

Завдяки легкості у використанні та простому дизайну такі штори пасуватимуть до будь-якого приміщення. Вдома доречно ними оздобити вікно у спальні – штори зупинятимуть сонячні промені та дозволять легко регулювати освітлення. Так само вдало вони впишутья на кухні, адже виконані з натуральних тканин і не вбиратимуть зайві запахи та пил з кімнати.
Часто підприємці переймаються дизайном приміщень для великих компаній, адже текстиль повинен бути стильним і водночас не відволікати від роботи. В таких випадках ми рекомендуємо саме штори плісе: вони мають оригінальний вигляд, просту композицію та можуть бути виконані в будь-якій кольоровій гамі.

Як замовити штори плісе?

Штори плісе будуть найкращим рішенням для тих клієнтів, у кого вдома вікна нестандартного розміру або є мансардні вікна. Якщо вас цікавить пошив штор плісе, звертайтеся в студію текстильного дизайну “Арлекін”. Ми працюємо з індивідуальним пошивом під мірки клієнта, тож гарантуємо якість текстилю.
Ціна штор плісе буде залежати від розміру виробу, складності виконання, матеріалів. Аби дізнатися орієнтовну вартість пошиття виробу, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті.

Задати запитання

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!
Способи навішування

Найбільший вибір штор у Львові.

Запропонуємо рішення, яке ідеально відповідатиме Вашим потребам!