Штори в стилі Прованс вже багато сезонів підряд залишаються в тренді завдяки своїй витонченості. Саме цей текстиль здатен додати вашій домівці французької романтики. Штори Прованс вирізняються приємними теплими відтінками та натуральними тканинами, серед яких шовк, льон, бавовна. Традиційним для прованських штор є рослинний орнамент, адже Прованс – це регіон з мальовничими краєвидами. Узори та додаткове оздоблення у вигляді мережива теж повинні бути неяскравими, витриманими в стилі Провансу.

Як підібрати штори Прованс?

Приміщення у стилі Прованс мають багато дерев’яних елементів, багато сонячного світла, тож штори пастельних відтінків будуть доречними. Білі, зелені, бежеві та відтінки червоного – саме так кольорова гама прованського стилю. Ці штори поєднувати з іншими стилями інтер’єру, тому можна сміливо вибирайте їх для різних приміщень. Особливо вишуканий вигляд матимуть спальня та вітальня, оздоблені шторами в стилі Провансу.

Традиційно штори Прованс мають простий крій, довжину максі та різні дрібні вставки. Завдяки своїй довжині, вони допомагають зробити кімнату візуально вищою та більш просторою. Карнизи для таких штор повинні бути дерев’яними чи кованими металевими. Стиль Прованс не терпить різнокольорового пластику та рулонних систем. Простота і шарм – ось його девіз.

Якщо ви шукаєте штори Прованс у Львові, звертайтесь у студію текстильного дизайну “Арлекін”. Ми працюємо з індивідуальним пошивом для кожного клієнта. Ціна штор у стилі Прованс буде залежати від розміру виробу, складності виконання та матеріалів. Аби дізнатися орієнтовну вартість пошиття, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті.

Задати запитання

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!
Способи навішування

Найбільший вибір штор у Львові.

Запропонуємо рішення, яке ідеально відповідатиме Вашим потребам!