Дизайн штор обирають за двома принципами: вони мають вписатися в інтер’єр кольором і стилем або, навпаки – стати яскравим акцентом в кімнаті. Сучасні штори і тюлі можуть мати найрізноманітніше оздоблення у вигляді ламбрекенів та додаткових вставок, доповнюючи цим будь-який стиль приміщення.

Правильно підібрані штори приховають недоліки в кімнаті, додадуть елегантності. Окрім естетичного задоволення, сучасні штори та гардини також захищають кімнату від сонячних променів та зовнішнього шуму. Студія текстильного дизайну “Арлекін” пропонує дизайн і пошиття якісних сучасних штор.

Які штори в тренді цього сезону

Для якого приміщення ви б не обирали штори, вони повинні бути красивими і функціональними. Сьогодні найпопулярнішими стилями інтер’єру є мінімалізм, лофт, скандинавський, хай-тек тощо. Для них характерна простота ліній, стриманість в оздобленні, тож сучасні штори вже не потребують рюш чи бантиків.
Дизайнери радять поєднувати в інтер’єрі холодні відтінки з теплими та звернути увагу на рослинні й геометричні візерунки – саме вони будуть в тренді цього сезону. Фактура текстилю може бути різною:

  • льон
  • шовк
  • атлас тощо.

Завдяки своїй універсальності, сучасні штори ніколи не будуть ”зайвими” – вони легко пристосовуються до будь-яких модних тенденцій.

Сучасні штори та тюлі: як обрати?

Незалежно від стилю оформлення вашого дому, слід пам’ятати просте правило: не варто купувати штор з різнокольоровим принтом, якщо меблі та інший декор в кімнаті вже поєднують кілька кольорів. Водночас, якщо стіни й меблі витримані в одній кольоровій гамі, ви сміливо вибирайте штори яскравого кольору з масивними візерунками для контрасту.
Довіртеся фахівцям студії текстильного дизайну “Арлекін” – і ви зможете створити унікальний дизайн власного житла. Наші дизайнери порадять, який тип штор доречніше обрати у вашому випадку та допоможуть визначитись із деталями.
Вартість пошиття штор буде залежати від розміру та складності виконання. Якщо вас цікавлять сучасні тюлі і штори, фото зразків ви можете переглянути на нашому сайті та обрати варіант, який найбільше до вподоби.

Задати запитання

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!
Способи навішування

Найбільший вибір штор у Львові.

Запропонуємо рішення, яке ідеально відповідатиме Вашим потребам!