У дизайні інтер’єру вже давно існує тренд на вкраплення східних культур, тож дизайн домашнього текстилю – не виняток. Японські штори є одним із яскравих зразків поєднання східної вишуканості та європейської практичності. Вони гармонійно вписуються практично в будь-яку кімнату, тож їх сміливо можна назвати універсальним варіантом для кожного.

Японські штори оформлені в мінімалістичному стилі – прості лінії, кілька смуг полотна, які й утворюють штору та легкі візерунки. З цими шторами недоречно виглядатимуть ламбрекени, різноманітні вставки та “масивне” доповнення. Такі штори традиційно на карнизі, який має кілька рядів (відповідно до дизайну штор) і дозволяє вибрати тип відкривання: правосторонній чи лівосторонній.

Переваги японських штор

Справді, завдяки своєму дизайну японські гардини можна використовувати у різних приміщеннях, однак варто врахувати кілька порад. Зазвичай, японські штори світлі й виконані з ніжних тканин, тож для кухні така модель не буде вдалою. А от для спальні чи вітальні вони стануть пасуватимуть відмінно і додадуть трішки екзотики інтер’єру.

Штори можуть бути як однотонними, так і містити рослинні, тваринні чи геометричні орнаменти. Наші дизайнери в студії “Арлекін” з радістю проконсультують вас та порадять, який дизайн матиме кращий вигляд у вашій кімнаті. Ми використовуємо лише найякісніші тканини, тож штори будуть легкими у догляді й не втратять свого привабливого вигляду ще довго.

Індивідуальний пошив японських штор в студії “Арлекін”

Оскільки при виборі штор завжди враховується висота кімнати, індивідуальний пошив позбавить вас хвилювання за розмір виробу. Наші дизайнери приїдуть до вас та зроблять всі заміри самостійно.
Якщо ви шукаєте японські штори у місті Львів, звертайтесь у студію текстильного дизайну “Арлекін” – наші фахівці підготують для вас ексклюзивний дизайн. Ціна японських штор буде залежати від розміру виробу, складності виконання, матеріалів. Аби дізнатися орієнтовну вартість пошиття гардин, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті.

Задати запитання

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!
Способи навішування

Найбільший вибір штор у Львові.

Запропонуємо рішення, яке ідеально відповідатиме Вашим потребам!