Для довершеності оформлення вікон варто подбати не лише про якісні штори, а й про легкі красиві тюлі. При виборі тюлів потрібно зважати, в першу чергу, на стиль оформлення кімнати, текстиль, а також на тип вікон. Тюлі (або ж інша назва – “фіранки”) можна використовувати в будь-якій кімнаті, адже їх традиційно виготовляють з прозорої тканини.
Перевага тюлів не лише в привабливому вигляді, а й в їхній функціональності: якісні тюлі розсіюють світло та захищають від ультрафіолетових променів. Окрім того, напівпрозора тканина дозволить приховати видимі недоліки віконного отвору, не обтяжуючи інтер’єр.

Види тюлів та оздоблення

Традиційно для тюлів використовуються напівпрозорі матеріали: органза, сітка, вуаль, льон, муслін. Якщо вікна кімнати з сонячної сторони, то ми рекомендуємо тюлі з вуалі, мусліну, який не пропускають прямих сонячних променів. Аби зробити кімнату світлішою та просторішою, зверніть увагу на тюлі з сітки чи органзи. Варто зважати на матеріал, з якого виконані штори, адже тюлі та штори повинні виглядати як цілісна композиція. Така ж вимога стосується кольору – весь текстиль повинен бути в одній кольоровій гамі з інтер’єром.
Попри те, що тюлі завжди мають схожий вигляд, їх можна оздоблювати декоративними елементами та поєднувати кілька кольорів. Студія текстильного дизайну “Арлекін” пропонує різні види тюлів:

  • однотонні
  • з орнаментом
  • кафе-фіранки

Орнамент для тюлів може бути різної величини та розміщуватись по всій довжині. Важливо, аби візерунки чи додаткові вставки (бісер, вишивка, декоративні кісточки) були не надто масивними й не “обтяжували” текстиль. Кафе-фіранки – це короткі тюлі з цупкої тканини, які закривають лише частину вікна і кріпляться до карниза гачками, ґудзиками чи металевими прищепками. Вони створюють домашній затишок в кімнаті, однак при цьому не закривають сонячне світло. Кафе-фіранки чудово впишуться в інтер’єр кухні чи їдальні, де будете приймати гостей. Саме ці фіранки найчастіше використовують для оформлення вікон ресторанів, кафе, звідки й пішла назва.

Як замовити тюлі в студії “Арлекін”

Тюлі повинні створювати атмосферу затишку в домі, тож наші дизайнери готові допомогти вам у виборі найкращого текстилю. Ми працюємо за індивідуальним пошивом та враховуємо побажання кожного клієнта. Наші фахівці створять для вас екслюзивний дизайн або пошиють тюль за вашими ідеями.
Якщо ви шукаєте якісні тюлі у Львові, звертайтесь у студію текстильного дизайну “Арлекін”. Ціна тюлів буде залежати від розміру виробу, складності виконання та матеріалів. Аби дізнатися орієнтовну вартість пошиття, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті.

Задати запитання

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!
Способи навішування

Найбільший вибір штор у Львові.

Запропонуємо рішення, яке ідеально відповідатиме Вашим потребам!