Сьогодні дизайнери інтер’єру радять в оформленні дотримуватися  мінімалізму та простоти. Замість масивних ламбрекенів та плісе в тренді римські штори та ролети, а то й повна відсутність штор. Інколи відмова від штор викликана розміром кімнати, в якій потрібно візуально збільшити простір. Проте не варто хвилюватися – навіть без використання штор можна стильно прикрасити вікна та мати завершений інтер’єр. Наші дизайнери допоможуть підібрати найкраще рішення для вашої домівки.

Тренди сучасних тюлів та штор для вітальні

Сьогодні існує великий вибір тюлевих тканин: органза, сітка, вуаль, льон, муслін, плетіння ниток тощо, які можна прикрасити візерунками та поєднання різних кольорів. Саме поєднання кольорів у дизайні відрізняється від звичних варіантів: замість колишніх двох фактур різних кольорів краще обрати одну тканину з переливом кольорів по всій довжині.

Особливе місце в текстильній моді займають тюлі з вуалі та шовку – вони завжди мають елегантний вигляд, пасують до різних типів штор, тож впевнено залишаються у тренді вже кілька сезонів. Крім того, часто дизайнери вдаються до використання “розріджених” фактур – льону чи шовку. Тюль з розрідженого льону можна використовувати зовсім без штор в будь-якому приміщенні. Замість декоративних шнурів, ламбрекенів ми рекомендуємо вибрати цікавий принт, який демонструватиме ваш смак та відчуття стилю. Рослинні, анімалістичні та геометричні принти в тренді, тож сміливо вибирайте їх для оздоблення текстилю.

Якщо ви шукаєте якісні й сучасні тюлі для вітальні, звертайтесь у студію текстильного дизайну “Арлекін”. Ми працюємо з індивідуальним пошивом для кожного клієнта. Ціна тюлів у вітальню буде залежати від розміру виробу, складності виконання та матеріалів. Аби дізнатися орієнтовну вартість пошиття фіранок, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті.

Задати запитання

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!
Способи навішування

Найбільший вибір штор у Львові.

Запропонуємо рішення, яке ідеально відповідатиме Вашим потребам!