Вибір штор та тюлів для кухні має найбільше правил, оскільки в цій кімнаті текстиль повинен бути, перш за все, функціональним. Завдяки своїй легкості саме тюлі найчастіше обирають для оформлення вікон на кухні та в їдальні. Вони зручно кріпляться за допомогою карнизів, можуть мати будь-яку довжину та дизайн.

Які тюлі вибрати для кухні?

Матеріал текстилю для кухні повинен бути натуральним, не збирати пил та сторонні запахи. Для тюлів традиційно використовується напівпрозора тканина (органза, сітка, вуаль, льон, муслін), яка не втрачає привабливого вигляду після тривалого використання. Ефектне оздоблення фіранок дозволяє відмовитись від штор і оформити вікно лише тюлем.

Зважаючи на дизайнерські рішення, ми пропонуємо 3 основних типи тюлів:

  • однотонні
  • з орнаментом
  • кафе-фіранки.

Однотонні та тюлі з орнаментом чудово доповнюють інтер’єр будь-якої кухні. Кафе-фіранки також вже кілька сезонів не втрачають своєї популярності як в домівках наших клієнтів, так і в громадських приміщеннях. Такі тюлі прикривають лише нижню частину вікна, залишаючи можливість регулювати освітлення в кімнаті. Для того, щоб урізноманітнити дизайн звичайних тюлів, дизайнери пропонують декоративні кісточки, мереживні вставки, бісер тощо.

Якщо ви шукаєте тюлі на кухню у місті Львів, звертайтесь у студію текстильного дизайну “Арлекін”. Ми працюємо з індивідуальним пошивом для кожного клієнта. Ціна тюлів для кухні буде залежати від розміру виробу, складності виконання та матеріалів. Аби дізнатися орієнтовну вартість пошиття фіранок, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті.

Задати запитання

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!
Способи навішування

Найбільший вибір штор у Львові.

Запропонуємо рішення, яке ідеально відповідатиме Вашим потребам!