Зробити інтер’єр домашнім та затишним допомагає стильний декор та деталі, а текстиль є одним із них. Аби оформлення вікон було завершеним, підберіть до штор красиві тюлі. Вони є досить функціональними, адже чудово розсіюють світло та закривають кімнату від сторонніх очей. Кімната, при цьому, не стає більш тьмяною, що є заслугою саме сучасних тюлів.

Які тюлі підібрати для спальні?

Дизайнери студії “Арлекін” пропонують багато видів тюлів: однотонні та з візерунками, довгі, короткі, кафе-фіранки та ролети. Саме тому при виборі варто враховувати кілька правил вдалого текстильного оформлення. Спальня – це та кімната, з інтер’єром якої можна найбільше експериментувати. Якщо у вас вже є готові штори, варто зважати на їхню довжину – короткі штори та довгі тюлі матимуть не надто вдалий вигляд. Оформлення приміщення може бути будь-яким: важливо, аби тюлі та штори повинні бути в одній кольоровій гамі.


Найкраще класичні тюлі поєднуватимуться з французькими шторами, класичними та шторами прованс. Для тюлів використовується напівпрозора тканина, але дизайнери додають все нового оздоблення текстилю. Сміливо прикрашайте тюлі мереживом, штучними квітами, бісером, ламбрекенами. Сьогодні в тренді драпіровані тюлі,  які вдало поєднуються з різними типами штор. Незвичний принт та цікава гра кольорів – ось головне правило стильних тюлів.

 

Якщо ви шукаєте, де купити тюлі для спальні у Львові – звертайтесь у студію текстильного дизайну “Арлекін”. Ми працюємо з індивідуальним пошивом для кожного клієнта. Ціна тюлів для спальні буде залежати від розміру виробу, складності виконання та матеріалів. Аби дізнатися орієнтовну вартість пошиття фіранок, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті.

Задати запитання

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!
Способи навішування

Найбільший вибір штор у Львові.

Запропонуємо рішення, яке ідеально відповідатиме Вашим потребам!