До текстилю в дитячій кімнаті існує значно більше вимог, серед яких головною є натуральність. Натуральні фактури не збиратимуть пил і зайві запахи, тож будуть повністю безпечними для ваших дітей. Аби кімната була світлою і красивою, батьки змінюють штори на легкий прозорий тюль. Такий тип текстилю захищатиме вікна від сторонніх поглядів і пропускатиме денне світло водночас.

Як вибрати тюль для дитячої кімнати?

Правильно підібраний тюль стане вдалим оформленням для вікна та доповнить інтер’єр дитячої кімнати. Для тюлів використовують напівпрозорі фактури: органзу, вуаль, сітку та інші. Щільність матеріалу залежатиме від призначення тюлів: якщо вікна виходять на сонячну сторону, краще вибрати тюлі з вуалі чи мусліну, які добре розсіюють сонячне світло в кімнаті. Довжину тюлів потрібно коригувати відповідно до параметрів кімнати: для невисокого приміщення доречніше вибрати короткі фіранки.

Колірна гама може бути різною, залежно від того, для хлопчика чи дівчинки ви обираєте тюль. В кімнаті хлопчика більш доречно використовувати відтінки блакитного, зеленого, в кімнаті дівчинки – бежеві, жовті, бузкові. Перевага тюлів у тому, що вони зовсім не займають зайвого простору в кімнаті. Саме тому дизайнери експериментують з оздобленням цього текстилю: декоративні квіти, кісточки, бісер, декоративні нашивки улюблених героїв. Також вдалий вигляд матимуть тюлі з казковими різнобарвними принтами, які стануть яскравим акцентом у дитячій кімнаті.


Ми працюємо за індивідуальним пошивом та враховуємо побажання кожного клієнта. Наші фахівці створять для вас ексклюзивний дизайн або пошиють тюль за вашими ідеями. Крім цього, наші кваліфіковані майстри здійснять монтаж карнизів та навішування тюлів у кімнаті.

Якщо ви шукаєте якісні дитячі тюлі у Львові, звертайтесь у студію текстильного дизайну “Арлекін”. Ціна буде залежати від розміру виробу, складності виконання та матеріалів. Аби дізнатися орієнтовну вартість пошиття тюлів у дитячу кімнату, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті.

Задати запитання

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!
Способи навішування

Найбільший вибір штор у Львові.

Запропонуємо рішення, яке ідеально відповідатиме Вашим потребам!