Якість, надійність та привабливий вигляд виробів з тканини залежать від матеріалу, який використовується при виробництві. Якщо раніше потрібно було обирати між естетичною та сонцезахисною функцією тканин, то сьогодні вони є універсальними та поєднують в собі обидві вимоги.

Вже кілька сезонів підряд на піку популярності натуральні фактури: льон, бавовна, шовк та шерсть, адже вони добре пропускають повітря та є найбезпечнішими у використанні. попри це, сучасні текстильні матеріали, виготовлені на основі штучних і синтетичних текстильних волокон, не поступаються натуральним, адже мають приємну фактуру та довше зберігають привабливий вигляд. Для тюлів ми використовуємо особливі напівпрозорі тканини, які повинні пропускати світло та захищати вікно від сторонніх поглядів. Серед таких фактур: вуаль, органза, сітка, муслін тощо.

Які тканини ми використовуємо

Студія текстильного дизайну “Арлекін” пропонує велику кількість матеріалів для пошиву штор, тюлів, покривал, постільної білизни, чохлів на стільці та скатертин. Залежно від призначення текстилю (штори, скатертини тощо) та стилю приміщення, ви зможете обрати найвідповіднішу тканину.

Ми завжди впевнені в якості та довговічності виробів з тканини, адже наша студія використовує лише найякісніші тканини європейських виробників: Eustergerling, Jover, Decoma, 5Avenue, Anka, Kravet, Prestigious textiles, Fabricut, Ridex, A House Of Happiness, Eijffinger, Saum & viebahn.

Якщо ви шукаєте якісну тканину для текстильних виробів у місті Львів, звертайтеся в студію “Арлекін”. В нас ви зможете порівняти різні типи тканин та придбати ту, яка найкраще пасуватиме до оформлення кімнати. Аби дізнатися орієнтовну вартість тканини, звертайтеся за номером телефону, вказаним на сайті.

Задати запитання

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!
Способи навішування

Найбільший вибір штор у Львові.

Запропонуємо рішення, яке ідеально відповідатиме Вашим потребам!