Інтер’єр приміщення – буде це домівка чи робочий кабінет в офісі – завжди найяскравіше відображає стиль та відчуття смаку людини. Витриманий мінімалізм чи нагромадження безлічі милих деталей у стилі Прованс, “металевий” хай-тек чи незмінна класика – будь-який із цих стилів неможливо уявити без вдалого текстилю. Саме вироби з тканини надають інтер’єру завершеності, дозволяють відкоригувати певні недоліки та розставити акценти.

Декоративні подушки можуть стати як доповненням, так і яскравим акцентом у кімнаті. Призначення покривал та постільної білизни – не лише урізноманітнювати інтер’єр, а й робити ваш нічний відпочинок максимально приємним та комфортним. На сучасній та стильній кухні не обійтись без красивої скатертини, адже саме там ми часто приймаємо гостей та проводимо затишні вечори. Чохли на стільці та диван – один із найфункціональніших аксесуарів з тканини, адже вони допомагають зберегти меблі в ідеальному стані та водночас зробити інтер’єр більш вишуканим.

Студія текстильного дизайну “Арлекін” пропонує індивідуальний дизайн та пошив різноманітних виробів з тканини. Ми працюємо індивідуально з кожним клієнтом, що дозволяє врахувати всі потреби та особливості приміщення. Ціна кожного виробу залежатиме від матеріалу, складності дизайну, розмірів та наявності додаткового декору. Аби дізнатися орієнтовну вартість домашнього текстилю та отримати поради щодо вибору, зверніться за номером телефону, вказаним на сайті.

Задати запитання

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!
Способи навішування

Найбільший вибір штор у Львові.

Запропонуємо рішення, яке ідеально відповідатиме Вашим потребам!