Чохли на стільці – це незамінний аксесуар в будь-якій кімнаті. Чохли допомагають захистити оббивку меблів від пошкоджень, підтримувати їх в чистоті та зробити атмосферу більш святковою. Саме ці легкі накидки допомагають освіжити інтер’єр та надати меблям більш вишуканого вигляду. Їх можна використовувати на кухні, у вітальні чи в дитячій – наші дизайнери створять стильні чохли на диван і крісла, які пасуватимуть до різних стилів інтер’єру.

Чохли на стільці від студії “Арлекін”

Універсальність чохлів на стільці в тому, що вони допомагають прикрасити старі крісла, зберегти ідеальний стан нових та доповнюють загальну композицію кімнати. Такі чохли, зазвичай, повністю повторюють форму та розмір меблів, аби на них було зручно сидіти. Тому для визначення розміру виробу слід виміряти основні параметри стільців та дивану: довжину, ширину та висоту.

Чохли на меблі легко знімати та чистити, що особливо актуально в дитячих кімнатах. Дизайн чохлів стільців повинен гармоніювати з інтер’єром кімнати та демонструвати ваш смак. Вишуканий вигляд матимуть однотонні чохли із легким, не надто масивним принтом. Аби додати різноманітності та елегантності, виберіть оздоблення у вигляді фактурних бантів, декоративних китиць та вишивок. Аби інтер’єр кімнати виглядав довершено, дизайнери рекомендують підбирати чохли для стільців та покривала в однаковій кольоровій гамі (чи з тим же принтом) зі шторами.

Якщо ви шукаєте якісні та стильні чохли на стільці у місті Львів, звертайтеся у стилю текстильного дизайну “Арлекін”. Ми працюємо з індивідуальним дизайном для кожного клієнта, враховуючи всі ваші побажання. Вартість пошиву чохлів залежатиме від матеріалу, складності дизайну та розмірів виробу. Аби дізнатися орієнтовну вартість чохлів, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті.

Задати запитання

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!
Способи навішування

Найбільший вибір штор у Львові.

Запропонуємо рішення, яке ідеально відповідатиме Вашим потребам!